MECH DEKORACYJNY

MECH DEKORACYJNY

Jeśli natomiast szukasz czegoś zupełnie innego – obrazy Ci się przejadły i nie znajdziesz takiego, który pasowałby do Twojego unikalnego wnętrza to pozwól, że zaprezentujemy Ci niesamowitą dekorację jaką jest mech dekoracyjny. Ta niesamowita instalacja wzbudzi podziw nawet największych koneserów wystrojów wnętrz. Gwarantujemy, że zwróci ona uwagę każdego, kto wejdzie do Twojego pomieszczenia!

Tę niezwykłą dekorację warto wybrać z paru powodów.

 • Nie potrzebuje słońca ani wody – dokładnie tak! Mech ten jest samowystarczalny i nie potrzebuje Twojej uwagi. Raz powieszony może cieszyć oko przez najbliższe lata i nie musisz martwić się podlewaniem, pielęgnacją czy odpowiednim nasłonecznieniem. Nasz mech dekoracyjny poradzi sobie bez tego!
 • Nawet 7-8 lat eksploatacji! Warto wspomnieć jeszcze raz, że nie wymaga on wody czy słońca, a pomimo tego jego termin ważności to nawet do 8 lat! Aż tyle wytrzymuje nasz mech dekoracyjny!
 • Mech żyje! Pomimo tego, że nie wymaga on żadnej pielęgnacji nie oznacza, że jest martwy. Mech radzi sobie doskonale bez Twojej pomocy i żyje własnym życiem w zaciszu wyznaczonej dla niego ramy. Tym samym nie trzymasz w domu sztucznej rośliny, a prawdziwy i żywy kawałek lasu!
 • Doskonale oczyszcza powietrze. Nasz mech dekoracyjny dzięki temu, że jest żywy doskonale sprawdza się również jako naturalny oczyszczacz powietrza. Jeśli w Twoim mieście jest problem ze smogiem to na pewno docenisz posiadanie tego typu instalacji w swoim domu. Różnica zauważalna jest z dnia na dzień, a powietrze w pomieszczeniu staje się wyraźnie czystsze.
 • Jest idealną atrakcją. Każdy gość niezależnie od wieku na pewno zatrzyma się przy tej niesamowitej instalacji. Każdy mech dekoracyjny projektujemy indywidualnie pod konkretne wnętrze, dzięki czemu masz pewność, że Twój kawałek lasu jes jedynym takim we wszechświecie i nikt nie będzie miał identycznego!
 • DekorRoom – biuro architektoniczne w Warszawie

  Szukasz biura architektonicznego w Warszawie? Chcesz wynająć architekta? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

  DekorRoom to biuro architektoniczne z siedzibą w Warszawie. Oferujemy szeroki zakres usług od projektowania wnętrz, mebli, malowania obrazów po sztuczny mech czy usługi remontowe. Wybierając nas wybierasz komfort i spokój psychiczny. Nie musisz sam martwić się organizacją całego remontu, ponieważ możemy zrobić to za Ciebie!

  Projektowanie wnętrz

  Jeśli planujesz remont i nie chcesz robić wszystkiego „na oko”, to warto zastanowić się nad wybraniem architekta wnętrz, który pomoże Ci dobrze zaplanować przestrzeń w Twoim domu. To właśnie on dzięki swoim wiedzy oraz doświadczeniu będzie w stanie doskonale doradzić Ci najlepsze możliwe rozwiązania. Dodatkowo jeśli wybierzesz właśnie nas, możesz liczyć na to, że wydobędziemy z Ciebie twoje największe inspiracje i to właśnie na ich podstawie stworzymy wnętrza, w których będziesz czuł się komfortowo, bezpiecznie i do których chętnie będziesz wracał.

  Gwarantujemy, że nasze projekty wywołają efekt „wow” na każdym, kto zdecyduje się na odwiedziny Twojego domu. Naszą misją jest, aby każdy kto Cię odwiedzi od razu pomyślał „tak – to mieszkanie doskonale oddaje jego charakter”. To właśnie ten aspekt, a nie chwilowa moda jest dla nas najważniejszy przy projektowaniu zarówno tych małych jak i ogromnych przestrzeni.

  Obrazy

  Doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza są ręcznie malowane obrazy. DekorRoom biuro architektoniczne w Warszawie to idealne miejsce na zakup takiego obrazu. Malujemy wszystko – od natury po abstrakcję. Tu również kierujemy się zasadą wymienioną wyżej. Jesteśmy artystami, absolwentami prestiżowych Akademii Sztuk Pięknych na całym świecie. Nasz zespół wielokrotnie był wyróżniany, a nasze obrazy docierają do praktycznie każdego zakątku Europy.

  Obraz na płótnie idealnie dopełni Twoją przestrzeń. Obrazy są unikalne, ciekawe i bardzo przyciągają uwagę. Nie chcemy aby obraz był centrum Twojego pomieszczenia, ale dobrze dobrany ma stanowić harmonijną całość i doskonale oddawać Twoje wnętrze.

  Meble na zamówienie

  DekorRoom biuro architektoniczne w Warszawie projektuje również designerskie meble na zamówienie. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości drewna, a uwielbianą przez nas techniką jest używanie żywicy epoksydowej. Materiał ten zapewnia niesamowity i bardzo oryginalny efekt. Dobrze użyty sprawi, że nawet najprostszy stół zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki.

  Jesteśmy w stanie zaprojektować meble do każdej przestrzeni. Tworzymy meble głównie do własnych projektów, ale jesteśmy w stanie wytworzyć również pojedyncze sztuki na życzenie klienta. Każdy z mebli jest ręcznie robiony i składany przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Działamy w branży od ponad 20 lat, a nasze meble stoją w domach na całym świecie.

  Remonty

  Jeśli chcesz, żebyśmy zajęli się kompleksowo Twoim remontem to bardzo dobrze trafiłeś. DekorRoom biuro architektoniczne w Warszawie kompleksowo obsługuje prace remontowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny, dzięki zniżkom jakie oferują nam nasi partnerzy. Pokazuje to, że działamy od lat z tymi samymi, sprawdzonymi dostawcami. Nasi klienci chętnie do nas wracają, a po naszej ekipie nigdy nie trzeba poprawiać, a jeśli trzeba – zrobimy to na nasz koszt.

  Wykonujemy remonty zarówno według naszego projektu jak i dostarczamy ekipę remontową jedynie do pracy przy wdrażanym projekcie. Posiadamy w swojej ofercie fachowców z praktycznie każdej dziedziny dzięki czemu decydując się na współpracę z nami nie musisz martwić się o koordynację 10 różnych ekip, z których najczęściej i tak połowa zrobi źle. Znamy to uczucie. Dzięki nam możesz już teraz spokojnie odprężyć się i jedynie przyglądać naszej pracy. Wystarczy, że przyjdziesz do nas z pomysłem, a my zrealizujemy go od początku aż do oddania ci kluczy.

 • Ostatnie wpisy

 • Strony

 • <