PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

ARANŻACJA WNĘTRZ – TWOJE WYMARZONE MIEJSCE

Marzy Ci się unikalne wnętrze? Niebanalny salon, nowoczesna łazienka, a może przemyślana i praktyczna sypialnia? Cokolwiek by to nie było trafiłeś w dobre miejsce – jesteśmy specjalistami w projektowaniu wnętrz i od ponad 10 lat z pasją i zaangażowaniem realizujemy projekty aranżacji wnętrz – od tych najprostszych pod spójne, skomplikowane duże przestrzenie. Nie boimy się żadnego wyzwania. Doskonale rozumiemy jak ważne jest indywidualne podejście, znajomość obecnych trendów i ciągły rozwój. Nasze wnętrza są unikalne i zaprojektowane od podszewki przez doświadczonych specjalistów, cenionych w krajach całej Europy.

1

KONCEPCJA (20 % KWOTY)

Na początku prezentujemy propozycje funkcjonalnego rozplanowania przestrzeni (około 4 wersje). Następnie wspólnie wybieramy jedną z nich i uzgadniamy wszelkie niezbędne szczegóły takie jak wybór stylu czy stworzenie profilu projektu na Pintereście.
2

PROJEKT KONCEPCYJNY 30 % KWOTY

Tworzymy tu wstępny projekt elektryki i sufitów oraz usytuowanie zabudowy meblowej. Uzgodniamy kolorystykę drzwi i drewna na podłogę. Na końcu tworzymy tak zwane moodboardy (szkic szkic przedstawiający projekt wnętrza).
3

OPRACOWANIE WIZUALNE (35 % KWOTY)

W etapie III wybieramy się z wizytą do sklepu z wyposażeniem łazienek i kuchni oraz tworzymy wizualizacje tych pomieszczeń. Dobieramy również materiały i tworzymy szczegółowy projekt w/w pomieszczeń. Zamawiamy również wyposażenie kuchni oraz łazienek. Tworzymy również specjalny budżet on-line, który będzie dla Ciebie dodatkowym narzędziem i ułatwi nam pracę!
4

OPRACOWANIE TECHNICZNE (15 % KWOTY)

Na końcu tworzymy projekty wyburzeń, zaplanowanych ścian, sanitariów, elektryki, sufitów i podłogi oraz wizualizacje reszty pomieszczeń, szczegółowe rysunki, pokoi, projekty mebli, dopracowanie detali takich jak uchwyty, reling na ręczniki itp. Całość zwieńcza jedna wizyta nadzoru autorskiego.
5

NADZÓR AUTORSKI (DODATKOWO PŁATNY)

Wersja podstawowa:

Wizyta max 2h.

Kontrola Projektanta nad wykonywanymi robotami budowlanymi i wykończeniowymi w zakresie stwierdzenia ich zgodności z projektem w czasie trwania prac budowlanych. Wyjaśnianie z wykonawcami wątpliwości dotyczących projektu wykonawczego i ustalenie wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w dokumentacji projektowej w zakresie materiałów i konstrukcji oraz rozwiązań technicznych jeśli zaistnieje taka konieczność. Po zakończonej wizycie projektant prześle inwestorowi raport o obecnym stanie prac budowlanych w postaci uwag i ewentualnych zdjęć.

WERSJA 50 DNI:
Opłata za nadzór to 15 % od całkowitej kwoty za projekt / powyżej 100m to 10% kwoty.

Nadzór autorski trwa 50 dni od daty rozpoczęcia pracy przez ekipę budowlaną (max. 2 wizyty w tygodniu). Przekazywanie wytycznych projektowych Wykonawcom poszczególnych prac wykończeniowych przewidzianych w projekcie aranżacji wnętrz. Udzielanie stosownych wyjaśnień Wykonawcom w wypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących projektu aranżacji wnętrz, powstałych w toku jego realizacji. Nadzór montażu wszelkich elementów meblarskich i dekoracyjnych. Nadzór autorski prowadzony jest w formie spotkań z Wykonawcami prac wykończeniowych na miejscu inwestycji oraz w formie konsultacji telefonicznych i mailowych. Po zakończonej wizycie Projektant prześle Inwestorowi raport o obecnym stanie prac budowlanych w zdjęć. Po wykorzystaniu wszystkich zakontraktowanych wizyt w inwestycji można umówić się na dodatkowe spotkania, które są każdorazowo płatne.

WERSJA INDYWIDUALNA:
Cena ustalana indywidualnie

Przygotowanie listy prac wykończeniowych niezbędnych do wykonania projektu wraz z ich kosztorysem. Ustalanie harmonogramu prac wykończeniowych oraz planowanych zakupów materiałów i wyposażenia. Pomoc Zamawiającemu przy wyborze podwykonawców prac budowlanych i wykończeniowych oraz dostawców materiałów niezbędnych do realizacji projektu. Koordynacja zakupów materiałów wykończeniowych niezbędnych do rozpoczęcia prac wykończeniowych. Kontrola Projektanta nad wykonywanymi robotami budowlanymi i wykończeniowymi w zakresie stwierdzenia ich zgodności z projektem w czasie trwania prac budowlanych. Opieka nad lokalem i zastępstwo inwestorskie w kontaktach z administracją budynku. Bieżąca aktualizacja listy prac wykończeniowych niezbędnych do wykonania projektu wraz z ich kosztorysem, przedstawianie kosztorysów i aktualizacji listy prac wykończeniowych w celu akceptacji zmian i kosztów. Wyjaśnianie z Wykonawcami wątpliwości dotyczącego projektu wykonawczego i ewentualne uzupełnienie szczegółów dokumentacji projektowej.
 • DekorRoom – biuro architektoniczne w Warszawie

  Szukasz biura architektonicznego w Warszawie? Chcesz wynająć architekta? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

  DekorRoom to biuro architektoniczne z siedzibą w Warszawie. Oferujemy szeroki zakres usług od projektowania wnętrz, mebli, malowania obrazów po sztuczny mech czy usługi remontowe. Wybierając nas wybierasz komfort i spokój psychiczny. Nie musisz sam martwić się organizacją całego remontu, ponieważ możemy zrobić to za Ciebie!

  Projektowanie wnętrz

  Jeśli planujesz remont i nie chcesz robić wszystkiego „na oko”, to warto zastanowić się nad wybraniem architekta wnętrz, który pomoże Ci dobrze zaplanować przestrzeń w Twoim domu. To właśnie on dzięki swoim wiedzy oraz doświadczeniu będzie w stanie doskonale doradzić Ci najlepsze możliwe rozwiązania. Dodatkowo jeśli wybierzesz właśnie nas, możesz liczyć na to, że wydobędziemy z Ciebie twoje największe inspiracje i to właśnie na ich podstawie stworzymy wnętrza, w których będziesz czuł się komfortowo, bezpiecznie i do których chętnie będziesz wracał.

  Gwarantujemy, że nasze projekty wywołają efekt „wow” na każdym, kto zdecyduje się na odwiedziny Twojego domu. Naszą misją jest, aby każdy kto Cię odwiedzi od razu pomyślał „tak – to mieszkanie doskonale oddaje jego charakter”. To właśnie ten aspekt, a nie chwilowa moda jest dla nas najważniejszy przy projektowaniu zarówno tych małych jak i ogromnych przestrzeni.

  Obrazy

  Doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza są ręcznie malowane obrazy. DekorRoom biuro architektoniczne w Warszawie to idealne miejsce na zakup takiego obrazu. Malujemy wszystko – od natury po abstrakcję. Tu również kierujemy się zasadą wymienioną wyżej. Jesteśmy artystami, absolwentami prestiżowych Akademii Sztuk Pięknych na całym świecie. Nasz zespół wielokrotnie był wyróżniany, a nasze obrazy docierają do praktycznie każdego zakątku Europy.

  Obraz na płótnie idealnie dopełni Twoją przestrzeń. Obrazy są unikalne, ciekawe i bardzo przyciągają uwagę. Nie chcemy aby obraz był centrum Twojego pomieszczenia, ale dobrze dobrany ma stanowić harmonijną całość i doskonale oddawać Twoje wnętrze.

  Meble na zamówienie

  DekorRoom biuro architektoniczne w Warszawie projektuje również designerskie meble na zamówienie. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości drewna, a uwielbianą przez nas techniką jest używanie żywicy epoksydowej. Materiał ten zapewnia niesamowity i bardzo oryginalny efekt. Dobrze użyty sprawi, że nawet najprostszy stół zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki.

  Jesteśmy w stanie zaprojektować meble do każdej przestrzeni. Tworzymy meble głównie do własnych projektów, ale jesteśmy w stanie wytworzyć również pojedyncze sztuki na życzenie klienta. Każdy z mebli jest ręcznie robiony i składany przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Działamy w branży od ponad 20 lat, a nasze meble stoją w domach na całym świecie.

  Remonty

  Jeśli chcesz, żebyśmy zajęli się kompleksowo Twoim remontem to bardzo dobrze trafiłeś. DekorRoom biuro architektoniczne w Warszawie kompleksowo obsługuje prace remontowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny, dzięki zniżkom jakie oferują nam nasi partnerzy. Pokazuje to, że działamy od lat z tymi samymi, sprawdzonymi dostawcami. Nasi klienci chętnie do nas wracają, a po naszej ekipie nigdy nie trzeba poprawiać, a jeśli trzeba – zrobimy to na nasz koszt.

  Wykonujemy remonty zarówno według naszego projektu jak i dostarczamy ekipę remontową jedynie do pracy przy wdrażanym projekcie. Posiadamy w swojej ofercie fachowców z praktycznie każdej dziedziny dzięki czemu decydując się na współpracę z nami nie musisz martwić się o koordynację 10 różnych ekip, z których najczęściej i tak połowa zrobi źle. Znamy to uczucie. Dzięki nam możesz już teraz spokojnie odprężyć się i jedynie przyglądać naszej pracy. Wystarczy, że przyjdziesz do nas z pomysłem, a my zrealizujemy go od początku aż do oddania ci kluczy.

 • Ostatnie wpisy

 • Strony

 • <